Dinamo Spor Kulübü 9 yıllık geçmişi olan bir spor kulübü olarak Kadıköy Moda’da 5-16 yaş arası çocuklara eğitim vermektedir. 8 yıllık spor okulu tecrübesini son 5 yıldır yaz okulları düzenleyerek daha fazla öğrenciye aşılamaktadır.

Dinamo Yaz Okulları geçen senelerde olduğu gibi bu senede çocuklara çok farklı yaz okulu deneyimi yaşatmayı planlıyor. Çocukların eski zamanlarda olduğu gibi özgürce bir yaz yaşayamadıklarını, bahçelerde koşuşturamadıklarını, sokak oyunlarından mahrum kaldığını düşünerek yaz okulu planlamıştır.

Sporun ve sanatın her dönem yapılabileceğini savunan kulübümüz bu sene ki yaz okulunu planlarken geçen senelerde bizlere katılan öğrencilerin fikirlerini de alarak programını tam da çocukların istediği gibi düzenlemiştir.

Yaz okulumuza katılan her öğrenci 8 dönüm bahçemizde BİSİKLET-PATEN-SCOOTER’a binebilecek, arkadaşlarıyla beraber SOKAK OYUNLARI oynayabilecek, SURVIVOR oyunlarımız ile de heyecanlı zamanlar geçirebilecek.

Ayrıca bu sene yaz okulu öğrencilerimize Dans ve Drama etkinlikleri ile çok daha keyifli bir program sunacağız. Günlük İngilizce dersleri ile ise öğrencilerimiz günlük hayatta yaşadıklarını ingilizce ile birleştirerek eğlenceli zaman geçirecekler.

Çocukça Bir Yaz okulu sloganıyla yaz okulumuza hazırlandığımız bir yılda sportif branşlar olarak ise kış spor okulumuzda eğitimine devam ettiğimiz branşlar olacaktır. 8 yıldır devam eden BASKETBOL, 5 Yıldır devam eden VOLEYBOL, 4 yıldır devam eden YÜZME, 2 yıldır devam eden JİMNASTİK, ve yaz okullarımızın vazgeçilmezi olan FUTBOL ( Futsal ) dersleri ile çocuklara bol hareketli ve eğlenceli bir program oluşturduk bu sene.

Ayrıca bizle ilgili spor kulübümüzün internet sitesinden de bilgi alabilirsiniz.
www.dinamosporkulubu.com